А что тут у нас...

Временный форум о событиях в Украине

Модератор: Яков

Ицхак Скородинский
Новый участник
Сообщения: 22
Зарегистрирован(а): 07 июн 2021, 20:04

Re: А что тут у нас...

Сообщение Ицхак Скородинский » 09 окт 2021, 19:46

Вот, самая типичная история взаимоотношений спонсора и литератора в современной бумажной литературе Украины. А что же мы? Пару кнопок нажал, и... Готово. Но, это пока сайт или форум жив. И мы знаем, что? Что совершенно неожиданно, пробуем зайти, а там торичеллиева пустота.

Без ріски в роті

Звичайно, ти не почуєш те, про що я думаю вголос, тобі й зараз, лякаючи красунь, які проходять повз мене ...
Добре, ось, ти висадила мене зі своєї машини у метро та зникла  ...назавжди.
Але, пихата ти така, мене ж жментка, марно радієш.
До кінця життя…
Ти!
Так і будеш сидіти абсолютно нерухомо у своїй бляшанці під назвою Гелік, судомно вчепившись в кермо і посмикуючи ногами та ухиляючись від Лад, які мчать назустріч та й від дідусів і бабусь, які ...таки перебігають вулицю, ігноруючи рик твого авто монстра
І ти, абсолютно млява, цієї ж ніччю, будеш марити, що біжиш вперед і вперед по життю без мене, коли, в повній самоті й без ріски в роті, просидиш до ранку, втупившись в цей, проклятий свій, гад жжет і пускаючи порожню воду з брехливих очниць своїх.

А коли бажаєш знати усю правду...
Твоє життя назавжди зупинилася, коли ти висадила мене зі свого банківського рахунку, зміюка!!!

А я!
Я реально йду від тебе, хоч і припадаючи на праву ногу і спираючись на єдине своє майно, на фамільну тростину, інкрустовану сріблом і яшмою, але ...
Іду!
Гордий і по твердій землі ...
Правда, теж не знаю, куди ...
Але, йду же !!!

Аватара пользователя
AlienDelon
Новый участник
Сообщения: 3
Зарегистрирован(а): 06 фев 2022, 20:35

Re: А что тут у нас...

Сообщение AlienDelon » 06 фев 2022, 20:43

Вчера в одной соц сети попадался с одним эстонцем про Чечню (думаю все знают про угрозы тамошних бандитов)! Побеседовали и про Украину! Самое интересное, что эта фашистская подстилка считает русских терпилами ( ну типа мы все оборались после этих угроз и от США в том числе в строну Украины) а сам он европеец -высшая раса! И должен делать два разу ку, когда разговариваю с ним! Я xrn со смеху не упал :cool

Totev
Ветеран мега-форума
Сообщения: 27904
Зарегистрирован(а): 30 мар 2002, 15:27
Откуда: Canada

Re: А что тут у нас...

Сообщение Totev » 08 фев 2022, 23:00

AlienDelon писал(а):Источник цитаты Вчера в одной соц сети попадался с одним эстонцем про Чечню (думаю все знают про угрозы тамошних бандитов)! Побеседовали и про Украину! Самое интересное, что эта фашистская подстилка считает русских терпилами


Вованушка должен быть уйти на пенсии в 2008. Вместо этого он собирается правит - как минимум - до 2036.

"Нравится, не нравится, терпи моя красавица" Прекрасно сказано, о терпил и Конституций, которых подстраивают под Вечного Пахана (Раша, Беларусь, Казахстан)
“Democracy Dies in Darkness”

Аватара пользователя
AlienDelon
Новый участник
Сообщения: 3
Зарегистрирован(а): 06 фев 2022, 20:35

Re: А что тут у нас...

Сообщение AlienDelon » 09 фев 2022, 17:06

Вованушка должен быть уйти на пенсии в 2008. Вместо этого он собирается правит - как минимум - до 2036.

"Нравится, не нравится, терпи моя красавица" Прекрасно сказано, о терпил и Конституций, которых подстраивают под Вечного Пахана (Раша, Беларусь, Казахстан)

С этим конечно, сложно спорить, но всему есть конец, в том числе терпению! Терпению "терпил"! И мне страшно подумать, что тогда будет!

Ицхак Скородинский
Новый участник
Сообщения: 22
Зарегистрирован(а): 07 июн 2021, 20:04

Re: А что тут у нас...

Сообщение Ицхак Скородинский » 25 фев 2023, 12:48

К xlo!
Я прочитал про репершу...
Нельзя ли поподробнее, я не понял, что за ресурс, на котором она выступала.
Но, хоть что-то, а не отото.

Ні тебе, ні Парижу


Від того, від того, від того,
що душа, як той чобіт зносилася,
човгає, човгає, човгає…

І як загнаний звір, прикидається чварою в житі.

…А з дзеркала тупо вдивляється в мене дідок – біс словесний.

…А серце.

Не римується з долею…

Що ж!

Я приймаю все це, щоб той біль дотерпіти до смерті.

І диво!

Е для мене за що учепитися…

Гуску вловивши у лузі зеленому під Запорізькою Січчю, видираю з хвоста пару пір'їн,
пару пір'їн, що кращі,
і,
з картріджів
викинутих,
готую чорнило...

А потім,
вночі,
над листом біло пінним свої воркування та сни
починаю...

Розкреслювати...

У саду...

Ось, доріжка, пирієм слизьким заросла,
до кручі,
тінь твоя під горішиною,
світом освітлена...

З неба –
виразно –
голос:
– Усе, мій коханий, прости!
Ні тебе,
ні Парижа я вже на побачу,
я вже на побачу-у-у.
...Ніколи

Ні!!!

Лечу за тобою,
Ой, ти, божечко ж боже, це ребра...
це ребра мої...

…Оговтавшись,
приклавши холодного до голови
просвітленої...

Знов...

Шепочу за луною твоєю услід:
– Ні тебе,
… ні Парижу,


Ніколи, ніколи, ніколи…






xlo
Ветеран мега-форума
Сообщения: 4426
Зарегистрирован(а): 02 апр 2021, 13:15

Re: А что тут у нас...

Сообщение xlo » 25 фев 2023, 13:19

Ицхак Скородинский писал(а):Нельзя ли поподробнее, я не понял, что за ресурс, на котором она выступала.


ГaЛaЦ вроде бы.


Вернуться в «Украина»




  Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 24 гостя